Wystawa Dinozaurów i Egzotycznych Zwierząt w Mysłowicach
W Hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się rodzinna wystawa łącząca świat prehistorycznych dinozaurów z żywymi egzotycznymi zwierzętami. Wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, oferując różnorodne atrakcje edukacyjne i rozrywkowe. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć realistyczne modele dinozaurów poruszające się jak żywe oraz spotkać egzotyczne stworzenia, w tym żywe pająki.
Informacje o wydarzeniu
Data i godziny: Niedziela, 20 lipca 2025 roku, w godzinach od 11:00 do 18:00.
Miejsce: Hala MOSiR Mysłowice, zlokalizowana w Mysłowicach.
Opis atrakcji
- Modele ruchomych dinozaurów: realistyczne figury poruszające się w sposób naśladujący prawdziwe stworzenia sprzed milionów lat.
- Przejażdżki na dinozaurach: możliwość przejazdu na grzbiecie jednego z dinozaurów, co stanowi niecodzienną atrakcję dla najmłodszych.
- Dino-skutery: zabawy na specjalnych pojazdach dla dzieci, łączące tematykę dinozaurów z aktywnością fizyczną.
- Spotkania z żywym „dinozaurem”: co godzinę odbywają się pokazy z udziałem żywego zwierzęcia przypominającego dinozaura, z możliwością zrobienia zdjęcia.
- Opieka nad małym dinozaurem: szansa na interakcję z malutkim, „baby dino”, co pozwala poczuć się jak opiekun prehistorycznego stworzenia.
- Projekcje filmowe: filmy dokumentalne oraz specjalne seanse dla dzieci związane z tematyką dinozaurów i ich historii.
- Materiały edukacyjne: opisy gatunków dinozaurów, ich cyklu życia oraz ciekawostki dotyczące ich istnienia na Ziemi.
- Dmuchany zamek: strefa zabaw dla dzieci, umożliwiająca aktywny wypoczynek w trakcie wydarzenia.
- Egzotyczne zwierzęta i pająki: wystawa prezentująca żywe owady i pająki z różnych regionów świata, z możliwością trzymania pająka na ręce dla odważnych uczestników.
Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Wstęp na wystawę jest dostępny codziennie od godziny 11:00 do 18:00. Uczestnicy, którzy udostępnią i polubią wydarzenie, mogą skorzystać z bezpłatnej przejażdżki na dinozaurze.
Autor: info_wydarzenia