Teatr Zagłębia w MOK Brzezinka gra Boeing, Boeing 30 października

2 min czytania
Teatr Zagłębia w MOK Brzezinka gra Boeing, Boeing 30 października


Zarezerwuj wieczór na śmiech — w Mysłowicach wraca teatralna komedia, która mąci w planach narzeczonych lotniczego amanta. Spodziewaj się gagów, pomyłek i obsady z Teatru Zagłębia — bilety już w sprzedaży, liczba miejsc ograniczona.

  • Wpadnij do MOK Brzezinka na „Boeing, Boeing” — spektakl z Teatru Zagłębia w Mysłowicach
  • Sprawdź szczegóły kiedy, gdzie i za ile oraz kto występuje

Wpadnij do MOK Brzezinka na „Boeing, Boeing” — spektakl z Teatru Zagłębia w Mysłowicach

W ramach cyklu teatralnego Mysłowickiego Ośrodka Kultury na scenie MOK Brzezinka pokażony zostanie znany światowy hit komediowy „Boeing, Boeing” autorstwa Marca Camolettiego. Tłumaczeniem zajmuje się Bartosz Wierzbięta, a spektakl wyreżyserował Wojciech Leśniak — całość zapowiada wieczór pełen lekkiego, sytuacyjnego humoru.

Fabuła koncentruje się na Maksie — bohaterze, który dzięki śledzeniu rozkładów lotów prowadzi potrójne życie narzeczonego. Każda z jego partnerek to stewardessa innej narodowości i innej linii lotniczej. Spokój planu burzy wprowadzenie nowego modelu Boeinga, co przynosi zmiany w rozkładach i lawinę komicznych pomyłek.

Sprawdź szczegóły kiedy, gdzie i za ile oraz kto występuje

Data: 30 października (czwartek)

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: MOK Brzezinka, ul. Laryska 5, Mysłowice

KWOTA: 70 zł – bilety dostępne na portalu KupBilecik oraz w kasach MOK

Czas trwania przedstawienia to 160 minut (z przerwą). Organizatorzy przypominają, że liczba miejsc jest ograniczona — warto zarezerwować wejściówki wcześniej, by nie przegapić wieczoru z Teatrem Zagłębia.

W spektaklu występują:

Agnieszka Bałaga-Okońska jako Jola

Agnieszka Bieńkowska jako Janet

Maria Bieńkowska jako Nadia

Beata Deutschman jako Johanna

Tomasz Muszyński jako Paweł

Przemysław Kania jako Maks

Pozostała ekipa i twórcy:

Przekład: Bartosz Wierzbięta

Reżyseria i scenografia: Wojciech Leśniak

Suflerka: Agnieszka Dzwonek

Inspicjentka: Katarzyna Giżyńska

Przyjdź do MOK Brzezinka i przygotuj się na serię zabawnych pomyłek, nerwowych reakcji służącej Nadii oraz niezamierzone spotkania z przyjacielem Pawłem — to gwarancja wieczoru pełnego zwrotów akcji i dobrego humoru. Do zobaczenia na widowni!

Na podstawie: Mysłowicki Ośrodek Kultury

Autor: krystian