Strażnicy z Mysłowic zdobywają czołowe miejsca w 13 Biathlonie Śląskiej IPA

Wyjątkowa sportowa rywalizacja w Chorzowie przyciągnęła strażników miejskich z Mysłowic, którzy pokazali klasę i zdobyli czołowe miejsca w 13. Biathlonie Śląskiej IPA. Emocje sięgały zenitu, a atmosfera była pełna ducha fair play i sportowej pasji!
- Chorzów gościł mistrzów biathlonu ze Straży Miejskiej w Mysłowicach
- Mysłowiccy strażnicy zdominowali rywalizację i wrócili z medalami
Chorzów gościł mistrzów biathlonu ze Straży Miejskiej w Mysłowicach
24 maja 2025 roku teren strzelnicy EMJOT” w Chorzowie stał się areną niezwykłych zmagań sportowych. Strażnicy miejscy z Mysłowic st. insp. Sebastian Stachoń oraz st. spec. Karol Cichowski wzięli udział w prestiżowym 13. Biathlonie organizowanym przez Śląską IPA. To wydarzenie łączyło różnorodne konkurencje, które wymagały od uczestników zarówno sprawności fizycznej, jak i precyzji strzeleckiej.
W programie zawodów znalazły się m.in.: bieg połączony ze strzelaniem, bieg ósemka, skok w dal z miejsca, pompki, brzuszki, rzut do celu oraz rzut kulą na odległość. Tak szeroki wachlarz konkurencji pozwolił wyłonić najbardziej wszechstronnych zawodników.
Mysłowiccy strażnicy zdominowali rywalizację i wrócili z medalami
Rywalizacja przebiegała w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, podkreślonej wspólnym poczęstunkiem i ceremonią wręczenia nagród. Wśród uczestników nie zabrakło ducha sportowej walki i wzajemnego szacunku.
Największym sukcesem może pochwalić się Karol Cichowski, który zdobył pierwsze miejsce w konkurencji łączącej bieg ze strzelaniem. Tuż za nim uplasował się jego kolega z mysłowickiej jednostki Sebastian Stachoń, zajmując drugą pozycję.
Co więcej, Sebastian Stachoń triumfował także w biegu ósemka, zapewniając swojej drużynie kolejny złoty medal. Dzięki temu do Mysłowic powędrowały aż dwa pierwsze miejsca oraz jedno drugie imponujący wynik świadczący o doskonałym przygotowaniu i determinacji naszych strażników.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia i życzymy dalszych sukcesów na polu sportowym oraz służbowym!
Źródło: SM w Mysłowicach
Ostatnie Artykuły

Majówka i chwila nieuwagi - policja ostrzega przed dwoma pułapkami w sieci

Mysłowickie muzeum przyciągnęło uwagę w Chorzowie. Symulator zrobił furorę

Rekrutacja do żłobka rusza online. Ważny termin decyduje o miejscu

„Cisza, której nikt nie widzi” w Galerii M2 - wystawa o pracy, której nie widać

Quady i motocykle pod lupą - policja zatrzymała dwa dowody rejestracyjne

Mysłowice trafiły w dziesiątkę - steel dart rozgrzał Piosq 🎯

Jakie usługi DDD są najskuteczniejsze w walce z gryzoniami i insektami w firmie?

Rowerzyści ruszają na ulice - jeden błąd może skończyć się tragedią

W Mysłowicach rusza spotkanie o unijnych pieniądzach na własną firmę

Mysłowickie szkoły pobiegły po finał - medale rozdane w lekkiej atletyce

Debiutant z Mysłowic od razu wygrał test wiedzy w śląskim konkursie

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

