Ceny mieszkań są zastraszające i nic nie wskazuje na to, aby w niedalekiej przyszłości miało się to zmienić. Jednak w beczce dziegciu znalazła się także kropla miodu. A mianowicie chodzi o popyt na kawalerki z rynku wtórnego. To nic, że ciasne, to nic, że nie z pierwszej ręki. Wreszcie zwykłych zjadaczy będzie stać na własne małe M.

Jako właściciel niewielkiego metrażu, na pewno masz problem z tym, aby ulokować nadmiarowe przedmioty. Z pomocą przychodzą Ci magazyny samoobsługowe — z Tychów, jak i innych miast Górnego Śląska migiem do nich dojedziesz!

Magazyny samoobsługowe — z Tychów prędko do nich dotrzesz!

Magazyny samoobsługowe, czyli przestrzenie self storage nie są nowością na naszym rynku. Trend ten przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam rozkwit magazynów samoobsługowych przypadł na lata 50. i 60. XX wieku. Stamtąd boksy magazynowe dotarły do Australii i Japonii.

W przypadku, kiedy szukasz miejsca do przechowywania nadmiarowych przedmiotów, postaw na Piąty Kąt. Firma znajduje się w Zabrzu i zajmuje się wynajmem magazynów samoobsługowych. Z Tychów, jak i Bytomia, Gliwic, Katowic, a także Rudy Śląskiej masz już do nich naprawdę niedaleko.

Piąty Kąt proponuje Ci rozwiązania dla domu i dla firmy. Kiedy istnieje ryzyko, że nadmiar przedmiotów zasypie Cię jak lawina, postaw na przestrzenie self storage. To w nich ulokujesz swoje mienie, które będzie tam całkowicie bezpieczne. Do tego dodaj jeszcze przejrzystą umowę najmu i … znalazłeś rozwiązanie idealne!

Magazyn samoobsługowy — sposób, aby przechować nadmiarowe rzeczy

Czym są boksy magazynowe i jak je wynająć?

Boksy magazynowe to przestrzenie od 3 do 20 metrów kwadratowych. Jeśli potrzebujesz większych magazynów, właściciele Piątego Kąta znajdą odpowiednie dla Ciebie boksy. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wynajął magazyn o powierzchni 100, 200, a nawet 500 metrów kwadratowych. Wszystko oczywiście uzależnione jest od Twoich potrzeb i wymagań.

Do przestrzeni self storage masz dostęp 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Piąty Kąt całodobowo monitoruje boksy magazynowe. Zyskujesz więc gwarancję, że Twoje skarby są w 100% bezpieczne. Biuro obsługi klienta działa w dogodnych godzinach, a jego pracownicy zawsze są skorzy do tego, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, czy służyć pomocą. Dostarczą Ci także taśm lub dodatkowych pudeł do pakowania.

Piąty Kąt współpracuje z kurierami, dlatego swoją przesyłkę podejmiesz wprost z boksu magazynowego.

Czy przestrzenie self storage są dla Ciebie?

Oczywiście! Boksy magazynowe są dla wszystkich osób, które nie wiedzą, gdzie pomieścić nadmiarowe przedmioty. Jeśli swojego małego M w Tychach nie chcesz zamieniać w biuro rzeczy niepotrzebnych, zdecyduj się na wynajem magazynów samoobsługowych. W Tychach, jak i w innych miastach większe mieszkania wciąż są bardzo drogie, dlatego mikrokawalerki cieszą się takim powodzeniem. Jednak mimo że wielu ludzi na nie stać, ciasne lokum wymaga pewnych dodatkowych rozwiązań. Takie oferuje Ci Piąty Kąt, proponując boksy magazynowe.

Piwnica? Komórka lokatorska? A może strych? Żadne z wymienionych!

Magazyny samoobsługowe przyjdą Ci w sukurs, kiedy potrzebujesz dodatkowych przestrzeni. Piwnica jest zbyt wilgotna, aby przechowywać w niej książki, ubrania czy kolekcje hobbystyczne. O komórkach lokatorskich krążą legendy, a raczej o tym, jak niepostrzeżenie znikają z nich przedmioty. Kradzieże to obecnie przecież zjawisko powszechne.

Strych często się przegrzewa, więc łatwo w nim o pożar. Z kolei balkon to także nie miejsce na Twoje nadmiarowe rzeczy. Zmienne warunki pogodowe mogłyby je zniszczyć.

Kiedy skorzystasz z magazynów samoobsługowych?

Z Tychów masz blisko do Zabrza. Nawet jeśli wydaje Ci się to mało ważne, wiedz, że aby pokonać większe odległości, trzeba dysponować czasem i zdrowymi nerwami. Korki i przebudowy dróg dają się we znaki. Do boksów magazynowych dojedziesz szybko i bez problemów.

A kiedy warto skorzystasz z przestrzeni self storage? Kiedy prowadzisz firmę i nie wiesz, gdzie ulokować ulotki, banery, materiały marketingowe oraz biurowe. W Piątym Kącie bezpiecznie poczekają, aż znowu będą Ci potrzebne.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z e-commerce, rzadko kiedy stać Cię na własny magazyn. Skorzystaj wtedy z boksów magazynowych. To w nich ulokujesz towary, które kiedyś zamówi klient.

Przeprowadzka to trudny czas. Jednak z przestrzeniami self storage przebiegnie gładko. Wszystkie przedmioty, których ekipa przeprowadzkowa nie zdążyła jeszcze przewieźć, umieścisz w boksach magazynowych. Przechowasz w nim sprzęty RTV, AGD, elektronikę i co cenniejsze mienie.

Remont? To nie musi być armagedon! W przypadku, kiedy nie chcesz zostawiać swoich skarbów z ekipą remontową, przywieź je do magazynu samoobsługowego.

Zadbaj o przestrzeń swojego małego M w Tychach. Czy wiesz, że nadmiar przedmiotów powoduje chaos, a ten negatywnie odbija się na psychice? Wśród bałaganu trudniej się żyje, co zaważa na relacjach z bliskimi. Zatem zaprowadź porządek i wynajmij magazyny samoobsługowe!

https://5kat.pl/magazyny-na-wynajem-tychy/