Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Wczoraj pracownicy firmy rozbiórkowej z terenu byłej kopalni KWK Mysłowice chcieli wywieźć dwa kontenery wypełnione złomem. Dla zmylenia pracowników ochrony skradziony łup przysypali gruzem. Mimo to ochroniarze przejrzeli zamiary nieuczciwych pracowników i powiadomili o zdarzeniu policjantów. Wartość metalowych elementów właściciel oszacował na ponad 17 tys. zł.

Jak wynika z ustaleń policjantów, w środę (27 lutego) pracownicy firmy rozbiórkowej wypełnili dwa kontenery elementami metalowymi pochodzącymi z terenów po byłej kopalni KWK Mysłowice. Wczoraj przysypali złom gruzem i chcieli wywieźć nie informując o tym właścicieli. Zamiary nieuczciwych pracowników przejrzała ochrona, która natychmiast poinformowała policjantów. Sprawcami okazało się trzech mężczyzn w wieku 26, 33 i 49 lat. W dwóch kontenerach zmieścili ponad 18 ton elementów metalowych o wartości przeszło 17 tys. zł. Dzisiaj usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży za co grozi im do 5 lat więzienia.
 

  • Kontenery ze skradzionym złomem
  • Kontenery ze skradzionym złomem
  • Kontenery ze skradzionym złomem

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.