Moto Mikołajki Mysłowice Park Słupna — spotkanie motoryzacyjnych Świętych Mikołajów

2 min czytania

Zbliżają się nietypowe Mikołajki: samochody udekorowane światełkami, kierowcy w świątecznych strojach i kosz pełen prezentów dla dzieci. Wpadnij poczuć atmosferę, zostawić upominek i zobaczyć, jak motoryzacja potrafi wywołać uśmiech

sobota, 6 grudnia 2025, godz. 13:00
Miejsce: Centralne Muzeum Pożarnictwa, ul. Stadionowa 7a, Mysłowice, Polska
(współrzędne: 50.22763, 19.14502)
Wstęp wolny — wjazd za darmo

Szczegóły wydarzenia (Moto Mikołajki Mysłowice)

Organizator: grupa Fani Motoryzacji C_Z_A.
Godziny: start o godz. 13:00, wydarzenie potrwa do godz. 16:00; po zakończeniu (po 16:00) prezenty zostaną spakowane i część uczestników (maksymalnie 20 aut) odwiezie je do Domu Dziecka im. św. Ojca Pio.
Cena: Wstęp wolny — brak biletów.

Co zabrać/zgłosić: drobne, nowe prezenty do kosza przeznaczonego dla dzieci z domu dziecka. Zachęcane jest ozdobienie samochodów i przyjście w świątecznym stroju — wszystko, żeby rozweselić maluchy.

Co się będzie działo i dla kogo?

  • Od godz. 13:00 do 16:00 spotkanie w Parku Słupna / przy wskazanej lokalizacji — krótka wystawa pojazdów, świąteczna atmosfera i wspólny czas przy motoryzacji .
  • Każdy uczestnik otrzyma mini plakat pamiątkowy.
  • W trakcie wydarzenia będzie ustawiony kosz na prezenty — to główny cel akcji, więc każdy podarek się liczy.
  • Po godz. 16:00 organizatorzy spakują zebrane upominki i grupa (maksymalnie 20 aut) pojedzie do Domu Dziecka im. św. Ojca Pio, by wręczyć paczki osobiście.
  • Prośba organizatorów: zachowaj kulturę podczas wydarzenia; przy odwiedzinach Domu Dziecka obowiązuje zakaz robienia zdjęć prywatnymi telefonami — fotografuje wyłącznie upoważniony personel placówki.

Dla kogo: dla miłośników motoryzacji, rodzin z dziećmi, osób, które chcą połączyć hobby z pomocą innym — krótkie, sympatyczne popołudnie z możliwością wsparcia lokalnych dzieci .

Organizator: Fani Motoryzacji C_Z_A — to oni koordynują zbiórkę i przejazd z prezentami.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia