Sarna wyskoczyła na drogę w Mysłowicach - Audi wbiło się w drzewo

FOT. Policja Mysłowice
Policjanci z Mysłowic interweniowali na ulicy Długiej po groźnym zdarzeniu, do którego doszło, gdy kierowca Audi próbował ominąć sarnę wbiegającą na jezdnię. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. 32-latek wyszedł z tego bez obrażeń, nie potrzebował też pomocy medycznej.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21.20 na ulicy Długiej, na odcinku prowadzącym w stronę Kosztów. Jak wynika z opisu zdarzenia, kierujący Audi chciał ominąć dzikie zwierzę, które wybiegło na jezdnię, po czym stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.
Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był trzeźwy i nie przewoził żadnych pasażerów. Sam kierowca nie wymagał pomocy medycznej.
Mysłowiccy mundurowi ponownie apelują o ostrożność podczas jazdy, szczególnie po zmroku i na leśnych odcinkach dróg. W takich miejscach zwierzę może pojawić się na asfalcie nagle, a wtedy o wypadku decydują sekundy. To zdarzenie pokazuje, jak niewiele trzeba, by zwykła trasa zamieniła się w groźną kolizję.
na podstawie: Policja Mysłowice.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Policja Mysłowice). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Jedna iskra i tragedia - Policja ostrzega przed wypalaniem traw

W lasach Mysłowic ruszyły patrole, które mają zniechęcić kłusowników

Garaże blaszane szeregowe dla deweloperów i wspólnot w Mysłowicach

SP14 z tytułem po turnieju, który rozgrzał Mysłowice do czerwoności

Mysłowice szykują wieczór o kobiecości - teatr, taniec i fotografia

Mysłowicka drogówka znów na przejściach - 36 wykroczeń w jeden dzień

CSR w agencji marketingowej – jak łączyć twardy biznes z pomaganiem?

Dziewczęcy futbol w Mysłowicach rozgrzał boiska MOSiR i szkolne rankingi

W Mysłowicach trafili na krajalnię tytoniu ukrytą na prywatnej posesji

Wesoła w kolorach - rodzinny konkurs fotograficzny, który wyciąga z domu

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

SP10 zgarnia mistrzostwo Mysłowic po turnieju pełnym goli w Kosztowach

Śmigłowiec nad S1 w Mysłowicach - ciężarówka wjechała w zestaw

