Sierż. Kamila Dulowska triumfuje w Mysłowicach na Międzynarodowym Turnieju WRPF-PLTRAW

Sierżant Kamila Dulowska z mysłowickiej patrolówki zdobyła w Mysłowicach złoto, srebro i brąz oraz pobiła własne rekordy w trójboju siłowym reprezentując Polską Policję.
- W Mysłowicach zobacz jak Dulowska zdobywa medale
- Poznaj rekordy i wyniki policyjnej zawodniczki
- Sukces Mysłowic w sporcie mundurowym
W Mysłowicach zobacz jak Dulowska zdobywa medale
10 września w Mysłowicach odbył się Międzynarodowy Turniej w Trójboju Siłowym WRPF-PLTRAW, na którym Polską Policję reprezentowała sierż. Kamila Dulowska. Funkcjonariuszka z mysłowickiej patrolówki okazała się najlepsza w kategorii wagowej do 75 kilogramów wśród reprezentantów służb mundurowych, zdobywając złoty medal. Dodatkowo wywalczyła srebro w swojej kategorii wiekowej wśród służb mundurowych oraz brąz w ogólnej klasyfikacji kategorii do 75 kilogramów.
Poznaj rekordy i wyniki policyjnej zawodniczki
Zawody obejmowały trzy dyscypliny: przysiady, wyciskanie sztangi i martwy ciąg. Sierż. Kamila Dulowska poprawiła swoje życiowe rezultaty osiągając 145 kg w przysiadzie, 75 kg w wyciskaniu leżąc oraz 165 kg w martwym ciągu. Wyniki potwierdzają stały progres zawodniczki i jej siłę w konkurencjach siłowych.
Sukces Mysłowic w sporcie mundurowym
Start Dulowskiej to nie tylko osobisty triumf — to także udany występ przedstawicielki Policji z Mysłowic na międzynarodowej imprezie. Sukcesy funkcjonariuszki budzą dumę w lokalnym środowisku i pokazują, że służba mundurowa aktywnie promuje sport i kondycję fizyczną. Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.
na podstawie: Policja Mysłowice.
Ostatnie Artykuły

SP10 zgarnia mistrzostwo Mysłowic po turnieju pełnym goli w Kosztowach

Śmigłowiec nad S1 w Mysłowicach - ciężarówka wjechała w zestaw

Leczenie operacyjne uszkodzeń chrząstki

Szpitalna będzie zamknięta od rana. Kierowców czekają prace przy drzewach

Paczka owinięta taśmą zatrzymała pociągi przy lesie w Mysłowicach

Pijani rowerzyści i kierowca na mysłowickich drogach w długi weekend

Kilka kliknięć i można stracić pieniądze - policja ostrzega kupujących w sieci

Biało-Czerwona ma swoje reguły - wielu wciąż je myli

Majówka i chwila nieuwagi - policja ostrzega przed dwoma pułapkami w sieci

Mysłowickie muzeum przyciągnęło uwagę w Chorzowie. Symulator zrobił furorę

Rekrutacja do żłobka rusza online. Ważny termin decyduje o miejscu

„Cisza, której nikt nie widzi” w Galerii M2 - wystawa o pracy, której nie widać

Quady i motocykle pod lupą - policja zatrzymała dwa dowody rejestracyjne

