Zachwycający spektakl dla dzieci Kryształowa Królowa Śniegu w Twoim mieście!

Już 23 lutego 2025 roku w Mysłowicach odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które przeniesie najmłodszych widzów w magiczny świat baśni!
- Magiczne chwile w Mysłowickim Ośrodku Kultury
- Jak zdobyć bilety na niezapomniane widowisko?
Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl muzyczny inspirowany klasyczną opowieścią Hansa Christiana Andersena. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i odkryć tajemnice Królowej Śniegu.
Magiczne chwile w Mysłowickim Ośrodku Kultury
W sercu Mysłowic, przy ul. Grunwaldzkiej 7, dzieci i ich opiekunowie będą mieli szansę zobaczyć spektakl Kryształowa Królowa Śniegu. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 16:00. Ta interaktywna bajka muzyczna zabierze młodych widzów w podróż pełną przygód, gdzie będą mogli pomóc Gerda w ratowaniu jej brata Kaja przed lodowym zaklęciem.
Jak zdobyć bilety na niezapomniane widowisko?
Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabyć zarówno w Mysłowickim Ośrodku Kultury, jak i online. Ceny biletów są przystępne normalny bilet przeznaczony jest dla opiekuna, natomiast ulgowy dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Spektakl trwa około 60 minut i jest skierowany do najmłodszych widzów, co czyni go idealnym wyborem na rodzinne popołudnie.
Nie przegap tej okazji! Przyjdź z rodziną i daj się porwać magii teatru oraz pięknym kostiumom i efektom multimedialnym, które uczynią tę opowieść jeszcze bardziej fascynującą.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Jedynka znów rządzi na parkiecie - finał koszykarek w Mysłowicach

Autobus miejski, 1,8 promila i nagły koniec jazdy na Katowickiej w Mysłowicach

Odwierty pod pompę ciepła - co warto wiedzieć przed rozpoczęciem prac?

W Jaworznie rusza dzień badań i porad, który może przyciągnąć mysłowiczan

Mysłowicka policjantka weszła na podium i pobiła dwa rekordy naraz

Mysłowice - 10 kierowców ujawnionych z telefonem podczas akcji mysłowickiej drogówki

Pamięć i doświadczenie po 20 latach – konferencja o akcji ratowniczej po zawaleniu hali MTK

Uciekał na rowerze przed patrolami - w pudełku miał blisko 2500 działek

Kontrole w Mysłowicach - 59 mandatów za wykroczenia wobec rowerzystów i hulajnogowca

Mysłowice uruchamia aplikację do PIT – wsparcie organizacji przez przekazanie 1,5% podatku

Dziewczyny z Krasów zdobywają złoto - finał Igrzysk Dzieci w SP 13

Volvo Cars z największą w historii samochodową aktualizacją oprogramowania

Masowy bilans akcji “Prędkość” w Mysłowicach - 58 kierowców zatrzymanych

