Koncert uczestników zajęć muzycznych MOK: zapraszamy na MAJstresztyk!
Już niedługo odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego młodzi adepci sztuki muzycznej zaprezentują swoje umiejętności. Wydarzenie będzie okazją do podziwiania zarówno utworów instrumentalnych, jak i wokalnych, a także do wzięcia udziału w interesujących warsztatach plastycznych.
  1. Koncert uczestników zajęć muzycznych
  2. Zarówno utwory instrumentalne, jak i wokalne
  3. Warsztaty plastyczne po koncercie
  4. Wstęp bezpłatny

W środowy wieczór, 21 maja, o godzinie 17:00, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert uczestników zajęć muzycznych prowadzonych przez panią Natalię Bezegłów. Wydarzenie odbędzie się w filii MOK Morgi przy ul. Wybickiego 80.

Po emocjonujących występach młodych muzyków, publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w warsztatach plastycznych. Warsztaty te, prowadzone pod okiem pani Beaty Jamrochy, będą skupiać się na współpracy międzypokoleniowej. To doskonała okazja, by połączyć pokolenia we wspólnym tworzeniu sztuki.

W programie koncertu znajdą się zarówno utwory instrumentalne, jak i wokalne, co pozwoli uczestnikom zaprezentować swoje wszechstronne talenty. Ta różnorodność repertuaru gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł cieszyć się muzyką w najlepszym wydaniu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co oznacza, że każdy ma szansę uczestniczyć w tym wyjątkowym wieczorze pełnym muzyki i sztuki. Przyjdźcie i wspierajcie młodych artystów, a przy okazji sami spróbujcie swoich sił w tworzeniu plastycznych dzieł!


Źródło: MOK Mysłowice