Kalendarze firmowe trójdzielne na rok 2024 - dlaczego warto?

Kalendarze firmowe trójdzielne to doskonały sposób na to, aby wpłynąć pozytywnie na organizację pracy firmy oraz jej marketing. Dodatkowo pozwalają one wręczyć na przykład klientom, kontrahentom lub pracownikom gustowny i funkcjonalny upominek. Sprawdź więcej informacji na temat tego rodzaju produktów.

Czym są kalendarze firmowe trójdzielne?

Kalendarze firmowe trójdzielne to rodzaj kalendarzy, który daje możliwość przeglądu trzech miesięcy naraz. Chodzi tutaj o miesiąc poprzedni, obecny oraz następny. Tego rodzaju produkty dają możliwość zaznaczania ważnych wydarzeń, takich jak choćby spotkania biznesowe, urlopy pracownicze albo terminy płatności.

Kalendarze firmowe trójdzielne — marketing Twojej firmy

Kalendarze firmowe trójdzielne pozwalają także zadbać o aspekt marketingu. Dla przykładu poprzez umieszczenie logotypu firmy na okładce możliwe jest przebicie się do świadomości użytkowników tych produktów. Kalendarze reklamowe są zatem doskonałą metodą na to, aby pozostać zapamiętanym.


Jeżeli interesuje Cię personalizacja na najwyższym poziomie, sprawdź, co może Ci zaoferować marka Jotan. Przejdź zatem na tę stronę internetową: https://www.jotan.pl/kategoria-produktu/kalendarze-trojdzielne

Kalendarze firmowe trójdzielne sposobem na poprawę organizacji

Ze względu na swój podział kalendarze firmowe trójdzielne pozwalają na efektywniejsze zarządzanie czasem, a także dają możliwość planowania z wyprzedzeniem. Dodatkowo często zawierają nie tylko numerację tygodni, ale również oznaczenie imienin. Niektóre natomiast modele wyposażone są w czwarty blok z wyrywanymi kartkami na notatnik. Taka funkcjonalność sprawia, że kalendarze firmowe trójdzielne sprawdzają się w każdej firmie podczas planowania oraz organizacji czasu.

Kalendarze firmowe trójdzielne jako upominek

Jeżeli szukasz odpowiedniego upominku dla swoich klientów, kontrahentów lub pracowników, doskonałym rozwiązaniem będą właśnie kalendarze firmowe trójdzielne. W sytuacji, gdy zawierają one dodatkowo motywy graficzne związane z Twoją marką, obdarowujesz te osoby funkcjonalnymi drobiazgami, które są jednocześnie Twoją reklamą.

Pamiętaj również, że kalendarze firmowe trójdzielne w przypadku, gdy zdecydujesz się na przykład na ofertę Jotan, są elegancko wykonane. Tym samym z pewnością poprawisz zbudowaną relację z osobami, które obdarujesz funkcjonalnymi drobiazgami. Jeżeli tylko w ich głowie pojawi się potrzeba, aby skorzystać z produktów lub usług, które oferujesz, kalendarze reklamowe szybko przypomną im, do kogo warto się zwrócić.

Kalendarze firmowe trójdzielne — podsumowanie

Kalendarze firmowe trójdzielne stanowią doskonałe narzędzie zarówno do wsparcia organizacji pracy w firmie, jak i strategii marketingowej. Dzięki możliwości przeglądania trzech miesięcy naraz możliwe staje się nie tylko efektywne planowanie, ale również zarządzanie czasem. Tego typu produkty mają także potencjał reklamowy. Profesjonalna personalizacja pozwala bowiem umieścić na okładce na przykład przypomnienie o marce istotnej dla użytkowników kalendarzy.

Warto postawić na tego typu kalendarze trójdzielne także ze względu na to, że gdy zamówisz je w sprawdzonej firmie, będą one bardzo elegancko wykonane. Z pewnością zrobi to wrażenie na ich użytkownikach. Postaw zatem na przykład na markę Jotan. Specjaliści od projektowania oraz druku kalendarzy firmowych trójdzielnych z logo Twojej firmy zagwarantują Ci zatem funkcjonalny i estetyczny produkt. Od długiego czasu realizują bowiem takie projekty dla ogromnej liczby klientów biznesowych.