Co podarować żonie na 30 urodziny?

Trzydzieste urodziny są zazwyczaj dość hucznie obchodzone przez kobiety. Niektóre przedstawicielki płci pięknej cieszą się z ich nadejścia, a dla innych stanowią nieco nostalgiczny moment. Bez względu na to, do której grupy zalicza się Twoja żona, na pewno chcesz, by w dniu swoich urodzin poczuła się wyjątkowo. Dobrze zastanów się więc nad tym, co chcesz jej podarować.

Książka ulubionego pisarza

Jeśli Twoja żona uwielbia czytać, doskonały prezent na 30 urodziny może stanowić książka. Musisz jednak starannie przemyśleć jej wybór. Jeżeli Twoja ukochana namiętnie czyta thrillery, podaruj jej lekturę, która dostarczy jej mocnych wrażeń. Jeśli zaś interesują ją książki konkretnego pisarza lub pisarki, właśnie takie jej wręcz.

Trzydzieste urodziny należą do okazji wyjątkowych. Dobrym pomysłem może więc okazać się cała seria książek o określonej tematyce. Postaraj się o to, aby były atrakcyjnie zapakowane. Dzięki temu Twoja żona będzie miała z prezentu jeszcze większą radość. Kto wie, może nawet uda Ci się zdobyć dla niej egzemplarz z autografem ulubionego autora?

A może kosmetyki naturalne?

Zdecydowanej większości przedstawicielek płci pięknej przydadzą się również nowe kosmetyki. Jeśli chcesz, aby Twoja żona stosowała nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne preparaty, zwróć baczną uwagę na te bazujące na naturalnych składnikach aktywnych. Na trzydzieste urodziny warto podarować ukochanej cały kosz wyjątkowych kosmetyków. Mogą znaleźć się w nim preparaty o różnym przeznaczeniu.

Jeżeli Twoja małżonka przepada za długimi i relaksującymi kąpielami, niesamowitą przyjemność sprawią jej musujące kule do kąpieli z płatkami kwiatowymi. Ucieszy się także z pudru kąpielowego bądź soli, która nada wodzie przepiękny kolor. Warto pokusić się także o kupno peelingu i balsamu nawilżającego do ciała. Uzupełnieniem zestawu prezentowego powinny być kosmetyki naturalne do twarzy. W roli toniku świetnie sprawdzi się hydrolat, na przykład z róży damasceńskiej. Zwróć uwagę także na staranny dobór kremu na dzień oraz na noc. Możesz również zainwestować w preparaty do demakijażu, na przykład w olejek, żel czy płyn micelarny.

Kosz prezentowy koniecznie przewiąż dużą, czerwoną kokardą. Kolor ten, jak żaden inny kojarzy się bowiem z głębokim, płomiennym uczuciem. Dodatek do podarunku może stanowić butelka ulubionego alkoholu.