7 metrów kwadratowych powierzchni mieszkania? Tak, to nowe wymiary mikrokawalerek. Rynek mieszkań w Polsce nieustannie się zmienia. Do tej pory za małe uchodziło mieszkanie o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Teraz jest to kilkanaście lub kilka metrów kwadratowych.

Masz swoje wymarzone, małe mieszkanko w Katowicach? Na pewno trudno w nim utrzymać porządek, jeśli weźmiesz pod uwagę ilość nadmiarowych przedmiotów. Nie upychaj ich po kątach! Skorzystaj z magazynu samoobsługowego.

Magazyny samoobsługowe — dzięki nim w Twoim mieszkaniu zapanuje porządek!

Magazyny samoobsługowe — z Katowic szybko do nich dojedziesz!

Trend związany z przestrzeniami self storage, czyli magazynami samoobsługowymi dotarł i do naszego kraju. W USA pojawił się już w latach 50. XX wieku, aby upowszechnić się tam na dobre w latach 60. Stamtąd moda na magazyny samoobsługowe zawędrowała do Japonii i Australii. Obecnie obejmuje swoim zasięgiem cały świat.

Przestrzenie self storage, które udostępnia firma Piąty Kąt, znajdują się w Zabrzu. Jak więc widzisz, do magazynów samoobsługowych z Katowic, jak i innych miast Górnego Śląska masz już blisko. Łatwy dojazd to oszczędność czasu, który traciłbyś w niekończących się korkach.

Czym są przestrzenie self storage?

Magazyny samoobsługowe to niewielkie powierzchnie boksów przeznaczone na wynajem. Najmniejsze magazyny samoobsługowe, które wynajmiesz w firmie Piąty Kąt, mają jedynie 3 metry kwadratowe. Oczywiście, jeśli potrzebujesz większych powierzchni, także możesz z nich skorzystać. Oferta Piątego Kąta przeznaczona jest dla osób indywidualnych, jak i firm.

Dzięki boksom magazynowym, w Twoim mieszkanku w Katowicach zapanuje porządek. Życie w nieustannym chaosie nie należy do przyjemnych. Szafa pęka w szwach, dziecięce zabawki, które mają już kilkanaście lat, zalegają w różnych miejscach domu, a z półek niemal same spadają płyty winylowe i inne kolekcje hobbystyczne. Uporządkuj zatem swoje cztery kąty i wynajmij Kąt Piąty.

Małe mieszkanko w Katowicach — to nie biuro rzeczy znalezionych

Jeśli w Twoim mieszkaniu brakuje miejsca, z pomocą przychodzą magazyny samoobsługowe. W Katowicach, jak i w innych miastach Górnego Śląska panuje trend na budowę coraz mniejszych powierzchni mieszkaniowych. Jak zatem zaprowadzić porządek na kilkunastu metrach kwadratowych, kiedy masz mnóstwo rzeczy do przechowania?

W boksach magazynowych bezpiecznie ulokujesz wszystko to, co musiałbyś upchnąć w zawilgoconej piwnicy lub na balkonie. Twoje mieszkanie to nie biuro rzeczy znalezionych, choć ze względu na mały metraż mogłoby się w nie zamienić. Co zatem przechowasz w przestrzeni self storage?

Ubrania, które wyszły z mody lub są poza sezonem

Moda kręci się jak w kalejdoskopie, więc coraz trudniej za nią nadążyć. Jednak jeśli w Twojej szafie znajdują się jeszcze sukienki, spodnie i żakiety, które nosiły nasze babcie, szkoda się ich pozbywać. Lepiej ulokować je w magazynie samoobsługowym. Być może sięgniesz po nie jeszcze w tym roku!

W boksie magazynowym przechowasz także odzież sezonową — letnią lub zimową i sięgniesz po nią, kiedy na dworze zrobi się cieplej — lub przeciwnie — chłodniej.

Sprzęt sportowy

Magazyn samoobsługowy to wymarzone miejsce dla sprzętu sportowego. Bo czy w swoim małym M w Katowicach jesteś w stanie ulokować narty, deskę snowboardową i wiele innych akcesoriów związanych z sezonowymi aktywnościami? Komórka lokatorska nie byłaby dla nich odpowiednim miejscem. Przywożąc sprzęt sportowy do Piątego Kąta, zyskujesz pewność, że będzie on tam w 100% bezpieczny.

Kolekcje hobbystyczne

Wspominaliśmy o tym, że niełatwo w małym mieszkanku „upchnąć” kolekcje hobbystyczne. Dlatego właśnie w sukurs przychodzi przestrzeń self storage. To w niej przechowasz płyty winylowe, książki, numizmatykę, komiksy, figurki i ceramikę. Nie ma sensu na siłę trzymać ich w domu i narażać na zniszczenie lub zagubienie.

W boksach magazynowych ulokujesz także sprzęt meble, RTV i AGD (rozwiązanie dobre podczas remontu), pamiątki po bliskich (o wartości sentymentalnej), ubranka i zabawki dla dzieci (mogą się jeszcze kiedyś przydać).

Skorzystaj z magazynów samoobsługowych! W Katowicach buduje się coraz mniejsze mieszkania, które łatwo przytłoczyć nadmiarem przedmiotów. Dzięki boksom magazynowym zaprowadzisz porządek w swoim M i zapanujesz nad chaosem. W przejrzystej, uporządkowanej przestrzeni żyje się po prostu lepiej.

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://5kat.p