Totobi - personalizowane kosmetyki dla zwierząt. Naturalne szampony, odżywki i perfumy dla higieny Twojego pupila!

Czy zadałeś lub zadałaś sobie kiedykolwiek pytanie, co będzie najlepsze dla Twojego czworonoga? Z pewnością chcecie okazać mu dużo miłości, radości z zabawy i wybierać taką karmę, która będzie dla niego najodpowiedniejsza. Jednak to, o co powinniście również zadbać, związane jest z jego higieną. Zwierzęta potrafią tarzać się w błocie, kałuży lub jesiennych liściach. W takich sytuacjach ich sierść staje się brudna, brzydko pachnie i mogą znajdować się w niej niepożądane pasożyty. Z pomocą przychodzi Wam marka Totobi, czyli producent naturalnych kosmetyków wyłącznie z bezpiecznym składem. Bo co jest przyjemniejsze od czystego i zadbanego pupila?

Szampony dla psa z czystym składem. Pielęgnuj sierść i skórę czworonoga każdego dnia

Psy uwielbiają harce na świeżym powietrzu. Nie zwracają jednak uwagi na to, w jakim stanie może być ich sierść nawet po krótszym spacerze. Psy narażone są na obecność m.in. kleszczy po wizycie w parku lub zabawy w trawie. Szampony dla psa mają za zadanie skutecznie oczyścić, kondycjonować, dezodorować i poprawiać wygląd sierści już po pierwszym umyciu. To produkty delikatne, które dodatkowo wzmacniają i działają przeciwłupieżowo. Skład szamponów jest całkowicie czysty. Pozbawione są one substancji, które mogą negatywnie działać na zdrowie Twojego pupila. Kosmetyki Totobi cechują się mniejszym pienieniem, które skracają długość kąpieli, która dla wielu psów może być stresująca. 

Szampony dla psów testowane są na ludziach, a ich używanie wiąże się z wieloma korzyściami m.in. usuwają martwą sierść czy pozbywają się problemów dermatologicznych. Są przyjazne i akceptowana nawet przez wybredne czworonogi. Oczyszczają i pielęgnują skórę przy każdym umyciu. Sprawdź je już teraz!

Pokaż, że kochasz swojego psa, bo zasługuje na to, co najlepsze

Marka Totobi - personalizowane kosmetyki dla zwierząt - tworzy produkty przystosowane dla każdego zwierzaka. Bez względu na to, czy Twój pies ma na imię Rufus, Pimpek, Max lub jest posiadaczem długich bądź kręconych włosów, w sklepie internetowym Totobi znajdziesz produkty dostosowane do jego potrzeb. To właśnie dla nich marka Totobi tworzy produkty o czystym składzie, oparte na skutecznych, przejrzystych i naturalnych recepturach, które przynoszą same korzyści dla psiaków. 

Wybieraj spośród setek szamponów, suplementów, mokrej karmy, zabawek czy przysmaków, które są w pełni przyjazne naturze i dla Twojego czworonoga. Rozbudź radość, podkreśl indywidualizm i pielęgnuj przyjaźń każdego dnia, bo Twój pupil jest wyjątkowy!