Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Praca w Mysłowicach – posiadamy najświeższe ogłoszenia

Mysłowice to jedno z miast województwa śląskiego. Miasto znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jeśli szukasz pracy w Mysłowicach, najlepszym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z najnowszymi ogłoszeniami o pracę zamieszczonymi na łamach naszego serwisu. W tym momencie posiadamy oferty pracy dla górników, stajennych, a także terapeutów środowiskowych dzieci i młodzieży.

Mysłowice wszyskie oferty pracy: https://megapraca.pl/praca-myslowice

Terapeuta środowiskowy dzieci i młodzieży poszukiwany

W zakres obowiązków terapeuty środowiskowego dzieci i młodzieży wchodzi prowadzenie w ramach poradni psychologicznej wizyt domowych lub środowiskowych, wsparcie psychospołeczne podopiecznych, prowadzenie środowiskowych konsultacji rodzinnych, prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami. Od kandydatów na stanowisko terapeuty środowiskowego wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego, przynajmniej dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku, wysokich kompetencji interpersonalnych, empatii, wysokiej kultury osobistej, biegłej znajomości języka angielskiego. Terapeuta środowiskowy może liczyć na stabilne zatrudnienie, pracę w komfortowych warunkach, podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Zarobki na stanowisku terapeuty środowiskowego dzieci i młodzieży nie są wygórowane, jednak zazwyczaj przekraczają średnią krajową.

Oferty pracy dla górników

Górnik jest to pracownik zajmujący się wydobyciem złóż węgla kamiennego metodą podziemną. W swojej pracy górnik korzysta z różnych urządzeń i maszyn. Każdy pracownik jest odpowiedzialny za określony etap wydobycia. Pracę na stanowisku górnika mogą podjąć jedynie absolwenci górniczych szkół zawodowych (kierunek musi być związany z podziemną eksploatacją złóż). W przypadku gdy pracownik jest jednocześnie operatorem specjalistycznych maszyn, musi posiadać uprawnienia do ich obsługi. Przed rozpoczęciem pracy konieczne jest przejście szkolenia BHP. Od kandydatów do pracy w górnictwie wymaga się dobrego stanu zdrowia i doskonałej kondycji fizycznej (praca jest bardzo wyczerpująca). Zarobki górników nie są wygórowane, jednak konkretna płaca jest uzależniona od specjalizacji i stażu pracy. Oferty pracy dla górników znajdziesz tutaj

Gdy poważnie myślisz o pracy za granicą, ale nie wiesz jak jej szukać, koniecznie sprawdź oferty w Gorinchem

Kochasz konie? Rozpocznij pracę jako stajenny

Stajenny to pracownik zatrudniony w stajni, który odpowiada za opiekę nad końmi. Do jego codziennych obowiązków zalicza się między innymi karmienie koni, czyszczenie zwierząt i wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, wyprowadzanie i sprowadzanie z padoków, sprzątanie stajni. Od kandydatów na stanowisko stajennego nie wymaga się specjalistycznego wykształcenia. Dla pracodawców zdecydowanie bardziej liczy się doświadczenie w pracy z tymi zwierzętami, zamiłowanie do tego typu pracy, dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna, umiejętność jazdy konnej, doświadczenie w treningu koni, prawo jazdy kategorii B. Stajenny może liczyć na stabilne warunki zatrudnienia. Część pracodawców oferuje pracownikom również zakwaterowanie.