Podłogi wykonane z naturalnego drewna zachwycają swoim wyglądem, a także są wytrzymałe, trwałe i możliwe do renowacji. Ich głównym minusem jest dość wysoka cena. Są jednak sposoby na to, aby zapłacić za nie jeszcze mniej!

Drewniane podłogi doskonale nadają się do wielu wnętrz. Świetnie prezentują się w salonach i w sypialniach, ale dzisiaj możemy wybrać je również do kuchni czy też do łazienki.

Do dyspozycji mamy podłogi drewniane z drewna gatunków rodzimych – krajowych oraz egzotycznych, różniące się pomiędzy sobą kolorami oraz rozmiarami desek. Dzisiaj bardzo popularne są przede wszystkim wygodne panele podłogowe z drewna, które można ułożyć znacznie łatwiej niż tradycyjną podłogę z desek.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, głównym minusem, jaki mają podłogi drewniane Warszawa, jest ich spora cena. Zapłacimy za nie więcej niż kosztują panele laminowane czy też glazura Warszawa. Są jednak metody, aby za zakupy zapłacić mniej. Jak zaoszczędzić? Podpowiada sklep Dekorus z Warszawy.

Podłogi drewniane Warszawa – gdzie kupić je w niskiej cenie?

Podłogi drewniane Warszawa – wybierz podłogi z drewna krajowego

Najwyższe ceny posiadają podłogi z drewna egzotycznego, na przykład wenge, teak, iroko, merbau, aby wspomnieć o niektórych z nich. To właśnie wtedy koszt może wynieść nawet ponad 100 złotych za metr kwadratowy materiału.

Gdy liczą się niskie ceny, warto wybrać drewno krajowe, które może być nawet o ponad połowę taniej od drewna egzotycznego!

Najmniej zapłacimy za drewno gatunków iglastych, które jest jednak dość miękkie i polecane jest do mało uczęszczanych pomieszczeń, na przykład do salonu. Drewno twardsze, na przykład dębowe czy jesionowe, rekomendowane jest do salonów oraz innych pomieszczeń użytkowanych często. Zapłacimy za nie jednak nieco więcej.

Podłogi drewniane Warszawa – szukaj promocji na podłogi

Gdy chcemy wybrać panele drewniane czy też inne podłogi z drewna, warto szukać promocji. Dzięki nim za swoje zakupy możemy zapłacić jeszcze mniej!

Sklepy prowadzące sprzedaż artykułów wykończeniowych na podłogi często organizują różne promocje, w trakcie których materiały są przeceniane i można kupić je w cenie nawet do 30-50 procent niższej!

Podłogi drewniane Warszawa – zamów podłogę z montażem

Niższe ceny możemy uzyskać także na podłogi drewniane z montażem Warszawa to jedno z wielu miast, w których możemy skorzystać z takiej właśnie usługi.

Za montaż podłóg drewnianych Warszawa lub też za podłogi możemy zapłacić wtedy mniej, ponieważ obowiązuje wówczas inna stawka podatku VAT, dlatego też wtedy, gdy chcemy zamówić ekipę do kładzenia podłogi, najlepiej skorzystać z oferty w sklepie sprzedającym materiały – wtedy ceny będą jeszcze niższe!

Podłogi drewniane Warszawa – szukaj okazji on-line

Jeśli interesują nas niedrogie podłogi drewniane Warszawa ceny mogą być także niższe wtedy, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z zakupów przez internet. W sieci znajdziemy wiele sklepów prowadzących sprzedaż materiałów wykończeniowych na podłogi, w tym także desek czy paneli drewnianych.

Przy zakupach on-line możemy także łatwo porównać z sobą ceny, jakie może mieć podłoga drewniana Warszawa, aby znaleźć najkorzystniejsze dla nas oferty – bez wychodzenia z domu!

Podłogi drewniane Warszawa – zobacz alternatywne materiały

Gdy podłogi drewniane są dla nas zbyt drogie, ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z wzorów drewna w swoim domu, możemy zdecydować się na innego rodzaju materiały, na przykład na winylowe panele wodoodporne Warszawa czy też na ceramiczne płytki drewnopodobne Warszawa. W tym przypadku uzyskamy cenę niższą za metr kwadratowy niż za naturalne drewno.

Do sprawdzenia swojej oferty zaprasza sklep Dekorus z Warszawy – łazienki, podłogi, montaż drzwi Warszawa – postaw na jakość i niskie ceny!