Już jutro (5 lutego) na terenie kąpieliska Słupna służby mundurowe z Mysłowic przeprowadzą profilaktyczne działania w ramach kampanii "Bezpieczne ferie 2019" i "Kręci mnie bezpieczeństwo...". Podczas działań odbędzie się pokaz ratownictwa lodowego oraz pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Serdecznie zapraszamy do udziału szkoły oraz media.

We wtorek (5 lutego) na terenie kąpieliska Słupna przeprowadzone zostaną działania profilaktyczne w ramach akcji "Kręcie mnie bezpieczeństwo..." i "Bezpieczne ferie 2019". Współorganizatorami tego wydarzenia są Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach, MOSiR Mysłowice i Komenda Miejska Policji w Mysłowicach. Podczas działań odbędzie się pokaz technik ratownictwa lodowego oraz pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i media do udziału w akcji!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.