Malowanie przy winie w Parku Zamkowym: Martwa natura
Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym, które pozwoli Wam połączyć przyjemność malowania z relaksem na świeżym powietrzu. „Wytrawne Malowanie” to doskonała okazja, by zarówno doświadczeni artyści, jak i początkujący odkryli radość tworzenia w klimatycznym otoczeniu Parku Zamkowego.
  1. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2024 roku.
  2. Start o godzinie 17:00, zakończenie o 19:30.
  3. Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł za osobę.
  4. Liczba miejsc ograniczona – zapisy telefoniczne.

„Wytrawne Malowanie” to cykl plenerowych spotkań artystycznych, które nawiązują do popularnej formuły „malowania przy winie”. Tym razem tematem przewodnim będzie martwa natura. Wydarzenie to odbędzie się w malowniczych okolicznościach przyrody Parku Zamkowego, co z pewnością doda inspiracji każdemu uczestnikowi.

Każdy uczestnik otrzyma swoje indywidualne stanowisko, wyposażone w niezbędne materiały malarskie. Atmosfera będzie luźna i twórcza, a całość odbędzie się pod letnim namiotem, z wygodnymi leżakami i sztalugami. W rolę instruktora wcieli się Monika Kieromin-Zając, która będzie służyć radą i pomocą, ale nie spodziewajcie się formalnych wykładów czy nudnych instruktaży – to ma być przede wszystkim dobra zabawa.

Współorganizator, Cherry Grill, zadba o nasze podniebienia, oferując wytrawne przekąski. Każdy uczestnik otrzyma również lampkę bezalkoholowego wina, a dodatkowo będzie można skorzystać z rabatu na zakup napojów i przekąsek w Cherry GRILL&BAR.

Opłata za uczestnictwo wynosi 60 zł za osobę, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się telefonicznie w Dziale Imprez i Animacji Kultury pod numerem 500 186 320. W cenie zawarte są materiały malarskie, konsultacje z instruktorką oraz wspomniana lampka wina.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by połączyć sztukę z przyjemnością spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników malarstwa – zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących!


Mysłowicki Ośrodek Kultury