Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz powołał Mateusza Targosia na II zastępcę prezydenta
Mateusz Targoś został powołany na stanowisko II Zastępcy Prezydenta Miasta Mysłowice przez Prezydenta Dariusza Wójtowicza. Nowy zastępca prezydenta będzie odpowiedzialny za zarządzanie kilkoma kluczowymi wydziałami miejskimi.
  1. Mateusz Targoś powołany na stanowisko II Zastępcy Prezydenta Miasta.
  2. Odpowiada za Wydziały: Infrastruktury Miejskiej, Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Informatyki.
  3. Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Śląskiego.
  4. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w administracji publicznej i współpracy zagranicznej.

Mateusz Targoś, nowo mianowany II Zastępca Prezydenta Miasta, obejmie zarządzanie Wydziałami: Infrastruktury Miejskiej, Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Informatyki. Jego wszechstronne wykształcenie i doświadczenie zawodowe sprawiają, że jest doskonale przygotowany do pełnienia tej roli.

Targoś ukończył Politechnikę Śląską na kierunku Zarządzanie, a także jest specjalistą w zakresie zarządzania kadrami w administracji publicznej. Ma również doświadczenie jako ekspert ds. protokolarnych i współpracy zagranicznej.

W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z ministrami oraz parlamentarzystami, a także prowadził zajęcia z marketingu politycznego dla studentów Uniwersytetu Śląskiego. Jego zaangażowanie w edukację przyszłych liderów jest godne podziwu.

Mateusz Targoś ukończył prestiżową Szkołę Liderów Politycznych organizowaną przez Fundację Szkoła Liderów w Warszawie. Jest także absolwentem Akademii Liderów Rzeczypospolitej organizowanej przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych w Warszawie oraz Akademii Dyplomacji przy Uniwersytecie Śląskim pod patronatem Ambasady Francji w Polsce.

Jego bogate wykształcenie i różnorodne doświadczenia zawodowe są gwarantem, że będzie skutecznie wspierał rozwój miasta i jego mieszkańców. Mieszkańcy mogą liczyć na profesjonalne podejście i efektywne zarządzanie kluczowymi wydziałami miejskimi.


Według informacji z: UM Mysłowice