St. sierż. Paweł Jankowski z Mysłowic triumfuje w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Policji
Wśród fal sukcesu: Mysłowicki policjant triumfuje na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich. Miejscowy stróż prawa, st. sierż. Paweł Jankowski, zdobywa uznanie i podziw, plasując się na czele rywalizacji sportowej mundurowych.
  1. St. sierż. Paweł Jankowski wygrywa IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie Służb Mundurowych.
  2. Mysłowicki policjant zdobywa Puchar Komendanta Głównego Policji.
  3. Paweł Jankowski, mistrz Polski i Śląska w pływaniu, ponownie reprezentuje jednostkę na najwyższym stopniu podium.
  4. Komendanci mysłowickiej jednostki, mł. insp. Jarosław Bąk i mł. insp. Piotr Migacz, wyrażają gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie.

Mysłowicka społeczność ma powody do dumy - jeden z jej przedstawicieli, st. sierż. Paweł Jankowski, po raz kolejny dowiódł swojej wyjątkowości na sportowej arenie, zdobywając tytuł najlepszego zawodnika IV Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Służb Mundurowych. Zawody, upamiętniające komisarza Wacława Lejko, są prestiżowym wydarzeniem, a zwycięstwo w nich nie jest sprawą prostą. Tym bardziej warto docenić wysiłek i determinację, z jakimi Jankowski podchodzi do każdego wyzwania.

Wśród słów podziwu i gratulacji, które płyną od przełożonych, nie brakuje też życzeń dalszych sukcesów i przede wszystkim zdrowia, tak aby kontuzje nie przeszkadzały w codziennych treningach. Mł. insp. Jarosław Bąk i mł. insp. Piotr Migacz, stojący na czele mysłowickiej jednostki, nie kryją dumy z osiągnięć Jankowskiego. Jego sukces jest także ich sukcesem - potwierdzeniem wysokiego poziomu przygotowania i zaangażowania całego zespołu.

St. sierż. Paweł Jankowski to nie tylko mistrz basenu, ale także przykład dla innych, że z determinacją i ciężką pracą można osiągać wyznaczone cele. Jego sukcesy na krajowym podwórku są dowodem na to, że sport mundurowych to nie tylko rywalizacja, ale także budowanie silnego ducha i wzajemnego wsparcia. Miejmy nadzieję, że sukcesy mysłowickiego policjanta będą kontynuowane, a jego kariera sportowa przyniesie jeszcze wiele powodów do dumy i radości dla lokalnej społeczności.


Źródło: KMP w Mysłowicach