Etykiety samoprzylepne na urodziny, ślub lub do promocji firmy. Poznaj ich wszechstronne zastosowanie

Personalizowane naklejki pełnią rolę dekoracyjną, informacyjną oraz reklamową. Własny nadruk świetnie prezentuje się na paczkach, ślubnych zaproszeniach czy firmowych torbach. Do najpopularniejszych z nich zaliczyć możemy logotypy firmy służące w celach promocyjnych lub będące formą upominku dla klientów, jak i partnerów biznesowych. To niezwykle prosty sposób na firmowy marketing, który nie dość, że przynosi skutek, to dzięki niemu mamy szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów. Gdzie jeszcze wykorzystasz z powodzeniem etykiety samoprzylepne?

Duże i małe naklejki, które wykorzystasz na wiele okazji. Zadbaj o estetykę z vlepami samoprzylepnymi

Naklejki z własnym nadrukiem to świetny dodatek do prezentu ślubnego, zaproszeń na urodziny lub etykiety na alkohol okolicznościowy. Sprawdzą się wszędzie na wszelkich gładkich powierzchniach. Aplikacja jest łatwa i bezproblemowa za sprawą folii samoprzylepnej. Personalizowane naklejki odmienią design niewielkich produktów i będą doskonałą pamiątką dla przybyłych gości, przypominając im o świetnej zabawie. Wykorzystaj je jako miły prezent przy symbolicznym podarunku. Na urodziny bliskiej osoby, chrzciny dziecka lub własne wesele.

Z kolei projekt własnych naklejek okaże się pomocy przy oznaczaniu przetworów z domowymi konfiturami. Nadruk pozwala na rozróżnienie wielu słoików znajdujących się w piwnicy oraz w utrzymaniu w niej porządku. 

Personalizowane naklejki z logotypem firmy. Dodatkowa reklam, która zawsze będzie widoczna

Podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wiele firm wykorzystuje ten czas do obdarowania swoich partnerów biznesowych i klientów drobnymi upominkami. Personalizowane etykiety samoprzylepne to forma dekoracji prezentu, ale i rola marketingowa, która pomaga zapamiętać nazwę brandu i logotyp firmy. Mogą one znaleźć się na torbach, notesach, kartonach bądź innych okładkach wysyłanego prezentu.