Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Zamiatarki przemysłowe stały się niezwykle popularnym rozwiązaniem w ciągu ostatnich kilka lat. Wynika to bezpośrednio z fakt, że dają one pracownikom swoisty rodzaj wolności, poprzez usprawnienie wykonywanych przez nich czynności. Zamiatarki mają więc możliwość zwiększania poczucia satysfakcji. Wszystko ze względu na fakt, że pozwalają one na szybsze oczyszczanie dużych powierzchni oraz to, że dzięki ich użytkowaniu efekty wykonanej pracy są widoczne znacznie dłużej niż w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Zamiatarka ręczna sprawdzi się w przypadku zamiatania korytarzy w szkołach i szpitalach, a zamiatarka spalinowa to zazwyczaj opcja dedykowana dla nieco większych przestrzeni — na przykład takich jak zakłady produkcyjne, magazyny, porty lotnicze, dworce autobusowe oraz galerie handlowe. Zamiatarki przemysłowe odgrywają niezwykle istotną rolę w dzisiejszym prowadzeniu biznesu.

Zamiatarki przemysłowe i ich rodzaje

Poszczególne zamiatarki przemysłowe różnią się od siebie wieloma rzeczami. Podziału ich można dokonać przede wszystkim ze względu na to, jaka jest ich wydajność czyszczenia. Kluczowe wydają się również kwestie takie jak budowa, liczba zamontowanych szczotek, obecność różnych systemów, pojemność zbiornika na śmieci, a także rodzaj napędu (akumulator, sieciowy, spalinowy). Najbogatszą ofertą w tym zakresie może poszczycić się niemiecki producent maszyn sprzątających Hako, który udostępnia swoim klientom następujące opcje:

  • zamiatarka ręczna Sweepmaster M600, czyli model przeznaczony do zamiatania małych i średnich powierzchni. Wydajność urządzenia może osiągać nawet 2 300 metrów kwadratowych na godzinę;
  • zamiatarki ręczne Sweepmaster B500, czyli nieco bardziej zaawansowana wersja maszyny wymienionej powyżej. Wyróżnia ją fakt zamontowanego napędu silnikowego oraz obecność pojemnika na zanieczyszczenia o pojemności aż 40 litrów;
  • Sweepmaster 650, czyli zamiatarka, która może w trakcie jednej godziny zamieść powierzchnię 3 525 metrów kwadratowych. Dodatkowym atutem wynikającym z kupienia tego produktu jest to, że jest on bardzo kompaktowy oraz umożliwia bezpyłowe zamiatanie o imponująco wysokiej jakości. Co więcej, na uwagę zasługuje również obecność możnego silnika benzynowego o raz lakierowanej ramy wykonanej ze stali w pełni odpornej na występowanie korozji;
  • Sweepmaster 800, czyli najbardziej zaawansowany model zamiatarki, jaki znajduje się w ofercie niemieckiej marki Hako. Urządzenie ma wydajność czyszczenia do 4 350 m2/h, co jest bardzo imponującym wynikiem. Do jego cech charakterystycznych można zaliczyć również fakt, że występuje w dwóch wersjach — z silnikiem akumulatorowym lub spalinowym.

Jak wynika z informacji przedstawionych powyżej, oferta Hako jest na tyle szeroka, że każdy klient z pewnością zdoła znaleźć rozwiązanie będące najlepszym dla jego indywidualnych oczekiwań.

Zamiatarki przemysłowe i ich rola w utrzymywaniu porządku

Gdzie najlepiej kupować maszyny czyszczące?

Wielu klientów zastanawia się nad tym, w jakim miejscu najlepiej jest kupować zamiatarki przemysłowe? Warto wiedzieć, że obecnie można wybierać spośród następujących opcji:

  • OLX i inne portale, gdzie handluje się sprzętem używanym;
  • Allegro i Amazon;
  • duże supermarkety budowlane;
  • sklep producenta.

Każda z wyżej wymienionych opcji ma oczywiście swoje wady i zalety. Pamiętajmy jednak, że zawsze najbezpieczniejszym wyborem, jeśli chodzi o zakup urządzenia sprzątającego, jest udanie się bezpośrednio do placówki handlowej producenta. Wynika to między innymi z faktu, że można otrzymać tam w pełni profesjonalne wsparcie i pomoc ekspertów.