Dzień Latawca w Brzęczkowicach: MOK Mysłowice zaprasza na zabawę
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny - Dzień Latawca! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu i wspólnie bawić się latawcami.
  1. Data wydarzenia: 8 czerwca 2024, godzina 12:00
  2. Miejsce: Skwer zieleni przy ul. Korfantego i ul. Hlonda
  3. Wstęp wolny
  4. Atrakcje: warsztaty, pokazy, zabawy, konkursy

Brzęczkowicka Filia Mysłowickiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na Dzień Latawca, który odbędzie się 8 czerwca 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 na skwerze zieleni przy ulicach Korfantego i Hlonda.

Podczas Dnia Latawca uczestnicy będą mieli okazję podziwiać prezentacje latawców pokonkursowych oraz spotkać się z modelarzem, Panem Andrzejem Grzesiokiem. Dla dzieci przygotowano liczne zabawy muzyczne, cyrkowe oraz animacyjne, a także malowanie twarzy i warsztaty plastyczno-twórcze pod hasłem „Jak w prosty sposób można wykonać latawiec”.

Na miejscu nie zabraknie również dmuchańców, lodów i popcornu, które z pewnością umilą czas spędzony na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapewniają, że w przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.

To wyjątkowa okazja, by całe rodziny mogły wspólnie spędzić czas i cieszyć się atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Dzień Latawca to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do nauki i rozwijania kreatywności.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Na podstawie: MOK Mysłowice