MOK zaprasza na koncert zespołów Żywot Brajana i GalHan już 23 marca
Rozbrzmiewa muzyczny zawrót głowy w Mysłowicach! Dwa zjawiskowe zespoły, „Żywot Brajana” i GalHan, zapraszają na wyjątkowy wieczór pełen rocka i autorskich kompozycji. Nie przegapcie okazji, by doświadczyć tej niepowtarzalnej atmosfery na żywo!
  1. Wyjątkowy koncert odbędzie się 23 marca 2024 roku o godzinie 18:00.
  2. Miejsce wydarzenia to Mysłowicki Ośrodek Kultury przy ulicy Laryskiej 5.
  3. Zespół GalHan zagra swoje autorskie projekty, które znane są z podkreślania treści tekstów przez muzykę.
  4. „Żywot Brajana”, nowa gwiazda na muzycznym firmamencie Częstochowy, zaoferuje publiczności swoje rockowe kompozycje z nowoczesnym aranżem.
  5. Bilety na to muzyczne wydarzenie są dostępne na portalu Kup Bilecik oraz w kasach MOK-u.

Muzyczna uczta, która czeka na mieszkańców Mysłowic i okolic, z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Dwa zespoły, które tego wieczoru wkroczą na scenę MOK-u, reprezentują zupełnie różne, jednak równie fascynujące muzyczne światy.

Z jednej strony mamy GalHan, zespół, który w swojej twórczości stawia na unikalność i autentyczność. Ich muzyka, pełna pasji i emocji, potrafi dotknąć najgłębszych zakątków duszy. Większość z nas zna ich z energetycznych występów, podczas których publiczność każdorazowo dostaje solidną dawkę muzycznych wrażeń. Ich występy przed takimi gwiazdami jak IRA czy Ania Wyszkoni tylko potwierdzają ich klasę.

Z kolei Żywot Brajana, to stosunkowo nowa twarz na scenie muzycznej, która już zdążyła zjednać sobie liczne grono fanów. Ich muzyka to mieszanka rocka z wysoką dawką melodyjności, co sprawia, że ich utwory szybko wpadają w ucho i na długo zostają w pamięci. Młodość połączona z doświadczeniem to ich znak rozpoznawczy, który z pewnością przyciągnie tłumy na ich pierwszy większy koncert.

Przygotujcie się na wyjątkowy wieczór w Mysłowicach, gdzie muzyka będzie nie tylko słuchana, ale przede wszystkim przeżywana. To będzie spotkanie, które zmieni Wasze muzyczne doświadczenia i pozwoli spojrzeć na polską scenę muzyczną z zupełnie innej perspektywy. Nie można tego przegapić!


Według informacji z: MOK