Dzień Babci i Dzień Dziadka to dobra okazja, aby przypomnieć seniorom podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, dlatego mysłowiccy mundurowi w trosce o ich bezpieczeństwo przeprowadzili akcję profilaktyczną pod nazwą "Dzień Babci i Dzień Dziadka z mysłowicką drogówką".

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dobra okazja, aby przypomnieć seniorom podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, dlatego policjanci z mysłowickiej drogówki przeprowadzili akcję profilaktyczną pod nazwą "Dzień Babci i Dzień Dziadka z mysłowicką drogówką". Celem działań było bezpośrednie spotkanie się z seniorami w rejonie przejść dla pieszych i uświadomienie ich o czekających niebezpieczeństwach na drodze. Mundurowi zwracali uwagę na sprawy związane z widocznością, śliską nawierzchnią, dłuższą drogą hamowania i zatrzymania pojazdu. Nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz upominków dla seniorów w postaci opasek i toreb odblaskowych.

Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta mysłowiccy policjanci składają życzenia pomyślności w życiu, dużo zdrowia oraz uśmiechu każdego dnia.