Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach serdecznie zaprasza do uczestnictwa w XIII konferencji szkoleniowej organizowanej w ramach budowania lokalnego systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie Miasta Mysłowice, co wpisuje się w realizację zadań zawartych w Miejskim Programie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2011 – 2020.

Konferencja pn. „Złamane dzieciństwo – o różnych aspektach przemocy seksualnej wobec dzieci” odbędzie się dnia 29.10.2019r. (wtorek) w godzinach 8:45 – 14:30 (rejestracja uczestników od godz. 8:15) w Centralnym Muzeum Pożarnictwa – Mysłowice, ul. Stadionowa 7a.

Podczas konferencji swoje wykłady wygłoszą specjaliści z zakresu seksuologii, psychologii, radca prawny oraz pedagog specjalny.

 

Do udziału w Konferencji zapraszamy specjalistów z instytucji i organizacji pozarządowych działających na terenie Mysłowic, realizujących zadania z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie do dnia 18.10.2019r. chęci uczestnictwa w Konferencji poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu Ośrodka Interwencji Kryzysowej - (32) 222 24 21.