Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W trakcie przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. 33-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzone pół roku, a za posiadanie narkotyków grozi mu dodatkowo do 3 lat więzienia.

Mysłowiccy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali mężczyznę, który od 3 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 33-letni mysłowiczanin, który przez ten czas ukrywał się poza naszym miastem, od kilku dni miał ponownie przebywać na terenie Mysłowic. W sobotę został rozpoznany i zatrzymany na ulicy Krakowskiej. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony.

W trakcie policyjnych czynności mundurowi znaleźli przy nim także amfetaminę. Mysłowiczanin trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6-miesięcy, a za posiadanie narkotyków grozi mu dodatkowo do 3 lat więzienia.