Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 37-letniego mysłowiczanina, który poszukiwany był do odbycia kary pół roku więzienia. Mężczyzna chcąc uniknąć spotkania z policjantami zamknął się na pół godziny w toalecie. Nie udało mu się tam przeczekać policyjnych czynności więc podczas legitymowania podawał nieprawdziwe dane. Nie zmylił tym policjantów i dodatkowo odpowie za wykroczenie z art. 65KW.

Kryminalni mysłowickiej komendy podczas wykonywania czynności służbowych przy ul. Świerczyny, zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Gdy ten zorientował się, że osoby na klatce schodowej to nieumundurowani policjanci, za wszelką cenę starał się uniknąć spotkania z nimi. W tym celu zamknął się na około pół godziny w toalecie na półpiętrze. Nie udało mu się tam przeczekać policyjnych czynności, a gdy wyszedł stróże prawa natychmiast postanowili go wylegitymować. Mężczyzna twierdził, że przyszedł do znajomego, który jednak nie potwierdził jego wersji, a następnie podawał policjantom nieprawdziwe dane osobowe.

Na podstawie posiadanych zdjęć osób poszukiwanych kryminalni ustalili, że mężczyzna to 37-letni mysłowiczanin poszukiwany do odbycia kary pół roku więzienia. Trafił już za kraty, a dodatkowo odpowie za wykroczenie z art. 65 KW za podawanie nieprawdziwych danych.