Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Fundacja Dorastaj z Nami od ponad 8 lat wspiera rozwój i naukę dzieci, których rodzice zginęli lub zostali ciężko poszkodowani podczas pełnienia służby. Fundacja zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dla osieroconych dzieci. Wystarczy podczas rozliczania swojego rocznego zeznania podatkowego podać nr KRS: 0000361265.

Fundacja Dorastaj z Nami od ponad 8 lat wspiera rozwój i naukę dzieci, których rodzice zginęli lub zostali ciężko poszkodowani podczas pełnienia służby. Pomaga rodzinom policjantów, a także strażaków, żołnierzy i ratowników górskich. Obecnie pod ich opieką znajduje się 120 podopiecznych.
Pieniądze pozyskane z 1% podatku przeznaczane są na:
- stałe i regularne współfinansowanie zajęć edukacyjnych;
- doradztwo edukacyjne i zawodowe;
- pomoc psychologiczną dla dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji;
- opiekę nad rodzinami po stracie bliskiej osoby.

Fundacja zwraca się z prośbą o przekazanie 1 % podatku dla osieroconych dzieci. Wystarczy podczas rozliczania swojego rocznego zeznania podatkowego podać numer KRS: 0000361265 lub rozliczyć się online pobierając darmowy i bezpieczny program zamieszczony na stronie internetowej Fundacji: www.dorastajznami.org

plakat Fundacji Dorastaj z Nami


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.