Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mysłowice

Wspólne działania kryminalnych z katowickiej komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Mysłowicach doprowadziły do zatrzymania 25-letniego mieszkańca Imielina, który posiadał blisko kilogram amfetaminy. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli też wagi elektroniczne, woreczki strunowe, etykiety i hologramy oraz różnego rodzaju płynne i sypkie substancje. Wobec podejrzanego sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wspólnie z mysłowickimi kryminalnymi przeprowadzili działania, w wyniku których zatrzymali 25-letniego mieszkańca Imielina. Mężczyzna miał przy sobie blisko kilogram amfetaminy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli również marihuanę, wagi elektroniczne, woreczki strunowe, ampułki, etykiety i hologramy oraz różnego rodzaju sypkie i płynne substancje. Ich próbki przesłano do badań laboratoryjnych, które określą ich skład chemiczny.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

  • amfetamina w zgrzewanym opakowaniu
  • amfetamina i tester narkotykowy
  • wagi elektroniczne i marihuana
  • zabezpieczone przez policjantów substancje płynne i sypkie
  • zabezpieczone przez policjantów substancje płynne, sypkie i etykiety
  • zabezpieczone przez policjantów substancje płynne, ampułki i etykiety
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.